Diriliş Ertuğrul yeni sezona yeni kadro! İşte gidenler, gelenler…

Diriliş Ertuğrul 25 Ekim'de yeni sezona başlayacak. Dizinin ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. Ayrıca Engin Altan Düzyatan'ın başrolü canlandırdığı dizide hem ayrılıklar hem de yeni isimler var.

0
213

Diriliş Ertuğrul 92. bölüme sayılı günler kaldı. TRT 1’de yayınlanan ve yayınlandığı günün reyting şampiyonu olacak dizide flaş değişiklikler bekleniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’A KİMLER KATILDI?

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda izleyeceğimiz oyunculardan bir tanesi Gürbey İleri olacak. Gürbey İleri’nin hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmezken sevilen oyuncunun diziye dahil olması heyecan yarattı. Bir diğer isim ise Aslıhan Güner. Bu isim daha önce açıklanmıştı ancak yeni bölüm fragmanında ilk defa izleyiciler tarafından görüldü. Kötü bir karakteri canlandıracağı düşünülen ve yeni bölüm fragmanında ”arkamızda Emir Sadeddin var” sözü ile merak uyandıran isimlerden birisi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA KİMLER DİZİDEN AYRILDI?

Sabah’ın haberine göre, yeni sezon ile ilgili ilk ayrıntılar ise gelmeye başladı. İşte Diriliş Ertuğrul’un 4.sezonunda ayrılacak oyuncular: Alâeddin Keykubad, Hayme Ana, Komutan Ares, Sadettin Köpek, Çolpan Hatun.
Magazin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here