Göğüslerini doğal yolla küçülttü 7 yıl öncesi ve sonrası

‘Çok iri’ bulduğu göğüslerinden nefret eden bir çocuk annesi kadın antrenörün inanılmaz değişimi

0
69

Kanada’nın Britanya Kolumbiyası eyaletinde spor eğitmenliği yapan Mel Cech, sosyal medya hesabı üzerinden vücudunun yedi yıl arayla çektiği öncesi ve sonrası fotoğraflarını yayınladı. ‘Çok iri’ bulduğu göğüslerinden nefret eden ve onlardan yavaş yavaş kurtulmak isteyen bir çocuk annesi kadın antrenör, uyguladığı egzersiz programı sayesinde onlardan nasıl kurtulduğunu açıkladı.

Kanada’nın Britanya Kolumbiyası eyaletinde spor eğitmenliği yapan Mel Cech, sosyal medya hesabı üzerinden vücudunun yedi yıl arayla çektiği öncesi ve sonrası fotoğraflarını yayınladı.

Sağlıklı yaşam düzenini paylaştığı Instagram hesabında binlerce takipçisi olan Cech’in fotoğraflarındaki dikkat çeken en büyük farklardan biri ise sıkılaşan ve küçülen göğüsleri oldu.

Ergenliğinde ‘çok büyük’ bulduğu göğüslerinden nefret eden ve onlardan kurtulmak isteyen fitness bağımlısı antrenör, uyguladığı egzersiz programı sayesinde onlardan aşama aşama nasıl kurtulduğunu anlattı.

Fitness bağımlısı antrenör, sağlıklı beslenme düzeni ve egzersiz programı sayesinde 7 yıl içerisinde göğüslerini küçültmeyi ve sıkılaştırmayı başardığını açıkladı.

Yaşadığı değişimden oldukça mutlu olan Cech, hayat düzeninin daha 10 yaşındayken yakalandığı iltihaplı bir eklem hastalığı olan romatoid artriti de yenmesine yardımcı olduğunu belirtti.

Eskiden sahip olduğu büyük göğüslerinden nefret eden Cech, aynı düşünceye sahip olan ve göğüs küçülttürme ameliyatı geçirmeyi planlayan bütün kadınları kendisi gibi egzersiz yapmaya ve beslenme düzenlerini değiştirmeye davet etti.

Spor eğitmeni Cech büyük göğüsleriyle çok rahatsız hissettiğini, istediği hiçbir kıyafete sığamadığını bu nedenle onlardan kurtulmak istediğini açıklayarak ‘Vücudumun şekli, hayatım boyunca olduğu en iyi durumda.’ dedi.

Antrenör Cech, göğüsleri sadece basit vücut yağı olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here