Birkaç adımla orgazm olun!

İlişkide kadınların erkeklere oranla daha zor orgazm olduğu biliyor. Ancak bazı detayları bilerek dengeyi sağlayabilirsiniz.

0
139

İlişkinin sonunda kadının da erkeğinde mutlu olması mümkün. Ancak bazı sorulara yanıt bulmanız gerekiyor. Hangi pozisyonlar sizi zirveye yaklaştırıyor? Her seferde orgazm olmak mümkün mü? Orgazmla alakalı bütün sorulara bilimin cevabı var!  Sevgilisiyle/eşiyle seks yapan kadınlar daha çok orgazm oluyorlar!

Duygusal bağın orgazma etkisi var mı?

Bir araştırmaya göre, partneri ile duygusal bir ilişkisi olan kadınlar, öylesine seks yapan kadınlara göre seks sırasında daha yüksek oranda orgazm olmaya meyilliler.

Orgazmlar sonrası ne hissedilir?

Orgazm sonrasında neden çenenizin düştüğünü hiç merak ettiniz mi? Nedeni, orgazm sonrası beyninizin salgıladığı -mutluluk hormonu- oksitosin hormonu.

Ortalama bir orgazm ne kadar sürüyor?

Bu 20 saniye boyunca yaklaşık her bir 0.08 saniyede ritmik kasılmalar yaşarsınız ve bu kasılmaları boş zamanlarınızda Kegel egzersizlerini yaparak güçlendirebilirsiniz.

Partnerinizle aynı anda orgazm olabilme ihtimaliniz var mı?

Orgazm olmak muhteşem ise, eşinizle aynı anda orgazm olmak iki kat muhteşemdir; harikuladedir.

Hangi pozisyonlar orgazmı kolaylaştırır?

Doggie-Style kadınlar için de en iyi orgazm pozisyonlarından birisidir. Nedeni ise basit. Bu pozisyon, G noktasını (vajinal duvarların içindeki aşırı hassas bir nokta) uyarır; ve elbette klitorisi.

Seks sırasında ses çıkarmanın etkisi olur mu?

Görünüşe göre; seks sırasında sesinizi kontrol etmek muhteşem bir orgazm için anahtar olabilir. Tantrik sekste, tiz sesler yapmak sekssel enerjiyi göğsünüze, boğazınıza ve kafanıza getirirken; pez sesler çıkarmak onları aşağıya, yani cinsel organa getirir. Bütün vücut orgazmı için sesinizi yükseltin…

Masturbasyonla orgazm yaşanbilir mi?

Bu, kadınlar için orgazm olmanın en kolay yoludur. Sonuçta, kim, sizi neyin daha iyi hissettirdiğini sizden daha iyi bilebilir ki?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here