Yatağa özel masaj nasıl yapılır?

Yatakta masaj yapmanın seks kalitesini arttırdığına dair araştırma sonuçları var. Ancak doğru masaj hangisi pek bilinmiyor. İşte seks öncesi yapılabilecek masaj türleri

0
605

Yatakta masaj teknikleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Mutlu bir ön sevişme için biraz aromatik kokuya ve bazı masaj tekniklerine ihtiyacınız var. Siz partnerinizin sevdiği kokuyu keşfedin teknikler bizden…

SEKS ÖNCESİ MASAJ NASIL YAPILIR?

Şakak masajı
Partnerinizin şakaklarında ve kaşlarının arasındaki bölgede daireler çizin. Burnunun iki yanından göz çukurlarının yanaklarıyla birleştiği bölgeye kayın, oradan tekrar şakaklara ulaşın. Şakak masajı aynı zamanda etkili bir ağrı kesicidir.

Boyun masajı

Partnerinizin başının boynuyla ve boynunun omuzlarıyla birleştiği bölgeye uygulayacağınız masaj teknikleri biraz daha farklı olmalı. Ellerinizle daireler çizerken arada bir işaret parmağınız ile baş parmağınız arasına alacağınız bölgeyi iki-üç saniye sıkın, sonra bırakın. Kaslarının gevşediğini, rahatladığını göreceksiniz.

Göğüs bölgesi masajı

Ellerinizi göğüs bölgesine koyun. Ellerinizin birbirinden beş santimetre kadar uzak olmasına dikkat edin. Masaj tekniklerini doğru uygulamanız açısından bu önemlidir. Yukarı ve aşağı hareketlerle, arada daireler çizerek masaj yapın.

Ayak ve bacak masajı 

Ayak parmaklarının bitiminden topuklarına kadar baş parmağınızla basınç uygulayarak dairesel hareketlerle masaj yapın. Basınç uygulamanız önemli masaj teknikleri arasındadır, böylece partnerinizin gıdıklanmasına sebep olmazsınız. Ayak bileklerine yine hafifçe basınç uyguladıktan sonra yukarı doğru dairesel hareketlerle masajı sürdürün. Bacakların ön ve arka bölgelerine masaj yapın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here