Minyon tipli kadınlara kombin önerileri

Vücudu gösteren sadece zayıflık ve kaslar değildir. Nasıl giyindiğiniz nasıl göründüğünüzü belirler

0
64

Minyon tipli kadınlar pantalon etek alırken nelere dikkat etmeli mi? Dar kıyafetler tercih etmeli mi? İşte tüm bu sorularınız yanıtları:

Desen ve çizgiler

Minyon kadınların en büyük korkularının başında olduğundan kilolu ve kısa görünmek gelir. Yatay desenler ve çizgiler sizi olduğunuzda kısa gösterirken, dikey çizgiler, dikey dikişli, dikey pileli ve yakasız üstler sizi daha uzun ve zayıf gösterir.

Çanta ve aksesuar 

Kombin yaparken en önemli yardımcılar çanta ve aksesuarladır. Minyon kadınların vücuduyla doğru orantılı çanta ve aksesuarları kullanması gerekir.

Pantalon ve şortlar

Minyon kadınların pantolon alırken düz inen, boru paçalı olanları tercih etmesi gerekir. Bol paçalı, ayak bileği ya da orta baldır hizasında biten pantolonlarda da kesinlikle uzak durmaları gerekir. Aynı zamanda yüksek belli pantolonlardan kaçınarak düşük bel modelleri tercih etmelidirler. Kapri giymek isteyen minyon kadınların paça boyunun bilek üzerine denk geldiğine emin olmaları gerekir.

Dar kıyafetler

Minyon kadınların vücut hatlarını ortaya çıkaran daha dar ve ufak parçaları tercih etmeleri vücut boyuyla doğru bir orantı sağlar. Bölgesel kilolarından şikayetçi olan kadınların bu bölgeleri kapamak için dökümlü bir üst ya da rahat kesim bir alt parça tercih etmeleri gerekir.

Ayakkabılar

Bilekte bağlanan ayakkabılar minyon kadınları olduğundan daha kısa gösterir. Sivri topuklu ayakkabılar pek tercih edilmese de minyon kadınları bacak boyunu uzun göstererek daha şık olmalarını sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here