Yurtdışı turları erken rezervasyon dönemi başladı!

  Yurtdışı turları fırsat zamanı geldi. Ucuz yurtdışı turları için rotanızı şimdiden belirleyin. Vizesiz yurtdışı turlarını tercih ederseniz masrafları oldukça indirmiş olursunuz...

  0
  81

  Yurtdışı turlar için beklenen dönem geldi. Önümüzdeki ilk bayram için erken rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İşte ucuz yurtiçi turları…

  Yurtdışı turları vizesiz 2017

  YURTDIŞI TURLARI İÇİN FIRSAT GÜNLERİ BAŞLADI

  Bask’ın İki Yakası  (Bilbao-Biarritz-Bordo)

  Setur’un İspanya turlarının ilki, Fransa’nın Atlantik kıyısındaki Bordo ve St. Emillion’dan başlayıp St Jean deLuz ile devam ediyor. Tur, İspanya’nın yine Atlantik kıyısında bulunan San Sebastian Bilbao şehirlerindeki şarap tadımları ve dünyaca ünlü Gugenheim müzesi ile sonlanıyor. Şarap meraklıları ve okyanus havası solumak isteyen misafirlerin yoğun ilgi gösterdikleri tur 30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  Endülüs Turu

  İspanya turlarının ikincisi olan 27 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasındaki Endülüs Turu ise Granada-Sevilla-Malaga kentlerini kapsıyor ve tur programında Alhambra Sarayı ve  Cordoba Camii gibi kültür mekanları ile boğa güreşlerinin çıkış mekanı olan Ronda kenti yer alıyor.

  4 Ayrı Rotada İtalya

  31 Ağustos-3 Eylül arasında planlanan Como Gölü Turu’nda ise misafirler Alp’lerin gölgesinde Avrupa’nın en güzel gölü olan Como gölünü tekneyle dolaşma, Milano’da şehir turu yapma ve İsviçre’ye geçerek Lugano’yu keşfetme olanağı bulacaklar. Ve tabii benzersiz alışveriş fırsatı da tura dahil.

  29 Ağustos – 2 Eylül arasında düzenlenecek 3. rotadaki tur ise Sicilya Turu. Seyahat, Catania şehir turu, Taormina’da Etna yanardağı manzarası, The God Father filminin çekildiği Savoca kasabasını, Siracusa’da Yunan ve Roma tiyatrosu ile Barok kent Noto’yu ziyaret gibi kültür gezintilerini kapsıyor.

  Toskana Turu 30 Ağustos – 3 Eylül arasında düzenleniyor ve Floransa ile Toskana çevresini kapsıyor.Efsanevi Çan Kulesi ile Ortaçağ’ın yedi harikasından biri olan Pisa, Unesco Dünya Koruma mirası listesinde bulunan, zengin kültür ve sanatı ile “Güzel Kuleler” şehri St. Gimignano, büyüleyici Ortaçağ kenti Siena’yı kapsıyor.

  Orta Avrupa ve Fransa İçin 6 Ayrı Seçenek

  Setur’u Orta Avrupa ve Fransa’ya yönelik turları ise 26 Ağustos – 3 Eylül arasında farklı tarihlerde başlayıp biten 6 farklı rotayı izleyecek. İsteyenler Prag-Viyana turunu, isteyenler ise Budapeşte-Prag-Viyana turunu seçebiliyorlar. Ya da Fransa’ya Marsilya & Provence Turu ile Nice ve Cote D’Azur Turu arasında tercih yapıyorlar.

  Macera isteyenlere üç öneri: Güney Afrika, Hindistan-Nepal ya da Rusya

  Setur, Bayram tatilinde İtalya’yı tercih etmeyi düşünenlere 4 ayrı alternatif sunuyor. Venedik, Floransa ve Roma’yı kapsayan 26 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasındaki Klasik İtalya Turu, Roma’da şehre yakın konaklama, Montecatini konaklama ve Roma’da Vatikan gezisini içeriyor.

  Setur, Bayram tatilinde İtalya’yı tercih etmeyi düşünenlere 4 ayrı alternatif sunuyor. Venedik, Floransa ve Roma’yı kapsayan 26 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasındaki Klasik İtalya Turu, Roma’da şehre yakın konaklama, Montecatini konaklama ve Roma’da Vatikan gezisini içeriyor.

  Setur Kurban Bayramı tatili için 25 Ağustos – 02 Eylül arasında dünyanın güneyine, Ümit Burnu’na inilen ve safari yapılan Güney Afrika turunu da düzenliyor. Bayram tatilinde biraz da macera yaşamak isteyenler Güney Afrika turunu ya da 25 Ağustos- 04 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Hindistan- Nepal turunu seçebilirler.

  Bu tur Taj Mahal’i ziyaret, Varanasi’de akşam aarti şovu izlemeyi ve dünyanın çatısı Katmandu’da 2 gece konaklamayı da içeriyor. Daha da farklı bir seyahat isteyenler için ise Setur, 29 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında yapılacak Rusya Turu’nu öneriyor. Tur, Moskova ile St. Peterburg arasında yapılacak tren yolculuğu ile her iki şehirdeki kültürel mekanların ziyaretini içeriyor.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here